DJ EKG a jeho 12 hodín trvajúca párty

26. mája 2020

Comments

Znie to možno neuveriteľne, ale je to naozaj tak. 12- hodinový set jedného jediného DJ-a, ktorý sa odohráva vonku na jednej z najlepších outdoorových akcií, ktorá trvá od západu až po východ slnka. To je to, o čom teraz sníva, pravdepodobne, každý jeden fanúšik EDM.

Miroslav Ecker alias DJ EKG patrí medzi najúspešnejších slovenských DJ-ov. Elektronickej hudbe sa venuje roky a tradíciu má už aj vo svojom evente EKG SOLO. Napriek tomu, že toto podujatie trvá od večera do rána, DJ EKG si nepozýva na pomoc žiadnych predskokanov, či DJ-ov, ktorý by mali hrať po ňom. Celý 12 hodinový event totiž zastrešuje len on sám so svojim, pre túto príležitosť špeciálne vytvoreným, setom.

Ak si milovníkom tanečnej hudby, určite si sa už s menom DJ EKG stretol minimálne na sociálnych sieťach, ale veľmi pravdepodobne aj niekde v klube na párty. Potom už určite vieš, že toto meno je zárukou kvality, o čom svedčia aj stovky spokojných ľudí, ktorí podujatie EKG SOLO navštevujú vždy koncom leta už pravidelne, každý rok. Takýto koncept eventu jednoducho musíš zažiť. Pól dňová párty na obľúbenom Wakelake na Zlatých pieskoch je výnimočným zážitkom, ktorý sa opakuje len raz ročne.

Napriek tomu, že tento rok je situácia vo svete aj na Slovensku iná, pevne dúfame, že počas leta sa podobné menšie open air eventybudú môcť konať. Konečne teda bude možné opustiť naše obývačky a túto slobodu osláviť hneď takto veľkolepo, 12- hodinovou párty. Vidíme sa tam?

Pozor, prvá vlna vstupeniek je už fuč, stihni aspoň tú druhú so zvýhodnenou cenou vstupenky 17 EUR a už 15. augusta sa môžeme všetci spoločne stretnúť pod holým nebom v skvelej atmosfére s poriadnou dávkou kvalitnej hudby.

Fotky su použité so súhlasom Wake Lake.

Súvisiace príspevky

Jazz v podaní slovenského orchestra ťa vtiahne do minulosti

Jazz v podaní slovenského orchestra ťa vtiahne do minulosti

Tiež sa Vám už stalo, že pri pozeraní filmu Vás neuchvátil len samotný príbeh ale aj kostýmy, prostredie, hudba a doba, v ktorej sa dej odohráva? Napríklad na mňa takto fungujú najmä filmy na štýl Great Gatsby, odohrávajúce sa v 20. a 30. rokoch minulého storočia....

Ostaň doma, ale poď na párty!

Ostaň doma, ale poď na párty!

Kým globálne finančné trhy zažívajú v koronakríze strmý pád, cena kultúry prudko stúpa. Máme viac času naplno ju precítiť a aj väčšiu potrebu zažiť jej osviežujúci efekt na dušu. Čo je však najdôležitejšie, máme k dispozícii technológie, ktoré nám dovoľujú nezriekať...

0 Comments

0 Comments