Šou, aká na Slovensku ešte nebola. Ruský cirkus na ľade ohromí aj najnáročnejšieho diváka

5. novembra 2019

Comments

Zaujať dnešného diváka niečím novým, nie je vôbec ľahké. Ale to, čo si pre ľudí pripravil Ruský cirkus na ľade pod vedením Kirilla Kirillova bezpochyby vzbudzuje obdiv a nadšenie. O novej, dynamickej a famóznej šou Triumf prišiel do relácie Ticketportal TV #uzmaslistok porozprávať organizátor Vladimir Baryshev.

Približne 70 predstavení po Európe. Francúzsko, Švajčiarsko, Nemecko a začiatok práve na Slovensku. Ruský cirkus na ľade pritom u nás ani vystupovať nemal. „Vo februári som bol v Nemecku a s kolegami som dohodol, aby týždeň turné, ktorý mali stráviť v Nemecku, presunuli na Slovensko. Určite sme radi, že môžeme prísť do novej krajiny a ukázať svoje umenie novým divákom,“ povedal organizátor Vladimir Baryshev v Osťovej relácii #uzmaslistok.

Diváci sa môžu tešiť na vystúpenia významných cirkusantských dynastií ruského cirkusu ako Kirill Kirillov či Roman Kanagin. Ruský cirkus na ľade založili práve rodičia Kirilla Kirillova a ich prvé turné bolo v Belgicku až v roku 1965. Odvtedy je tento cirkus jedna veľká rodina, kde vystupujú aj deti Kirillova a Kanagina.

Pre toto turné bola napísaná špeciálna hudba a ušité kostýmy. Akrobati, žongléri, iluzionisti, klauni a gymnasti predvedú fantastické čísla so špeciálnymi efektmi a ich odvaha často vzbudzuje rešpekt. „Je to pre celú rodinu, aj pre deti, aj pre dospelých. Uvidia to, čo ešte v živote nevideli. V ruskom cirkuse na ľade vystupujú len ľudia, žiadne zvieratá,“ uviedol Baryshev.

 

Súvisiace príspevky

Jozef Hollý a jeho momenty s veľkým M

Jozef Hollý a jeho momenty s veľkým M

Klavirista, spevák a šoumen Jozef Hollý búra so svojou Piano Show limity žánrových konvencií, možno aj preto vypredáva jeden koncert za druhým. Zrážka Mozarta s Edom Sheeranom? Prečo nie! Nespútaná hudobná jazda od Letu čmeliaka cez swing a džez až po nanovo...

Bekim: Neviem ukázať fuckera a serie ma to

Bekim: Neviem ukázať fuckera a serie ma to

Nádejný bikrosár, neskôr stand-up komik, dnes motivátor. Bekim Aziri v živote veľa zažil, z úplnej kaliky sa dokázal silou vôle postaviť na vlastné nohy. A ako hovorí, dnes už nie je dôležité, ako ďaleko zájde, ale že môže vykonať potrebu postojačky. Všetko, čo...

0 Comments

0 Comments