Tomáš Surový sa rozlúčil s profesionálnou kariérou. Kam povedú jeho ďalšie kroky?

23. októbra 2019

Comments

Je to definitívne. Hokejový útočník Tomáš Surový ukončil svoju kariéru a má za sebou dojímavú rozlúčku s profesionálnou kariérou. V  #prihrajlistok prezradil, že nad ukončením uvažoval už minulý rok, a že k tomu dospel postupne. A prezradil nám aj čo sa chystý robiť ďalej.

Tomáš začínal v rodnom meste v Banskej Bystrici, tam sa aj, ako sa patrí, s hokejom rozlúčil. „S touto myšlienkou som sa pohrával už minulý rok, ale ešte ma veľmi lákal majstrovský zlatý hetrik, čo sa nám našťastie v Banskej Bystrici podarilo. Už potom ku koncu sezóny som videl, že keby som chcel hrať tak, aby som s tým bol spokojný, potreboval by som poriadne leto a to telo ani motivácia už také neboli,“ povedal Surový.  

Na svoju kariéru spomína s úsmevom. Najradšej na jej najväčšie míľniky. „Napríklad, keď sme boli tretí na Majstrovstvách sveta, samozrejme tri bystrické tituly na konci kariéry a pravdaže rok 2012, keď sme boli strieborní na Majstrovstvách sveta. Mňa osobne teší, že som sa dostal do NHL,“ spomína.

Jeho ďalšie kroky sa športu netýkajú

Tomáš má za sebou prvé leto bez hokejovej prípravy. Snažil sa oddychovať a zresetovať celé telo. Priznal, že samotný hokej mu nechýba, chýba mu však ten hokejový život, kabína a spoluhráči. „Už je asi čas pohnúť sa a mať nové výzvy v živote. Angažujem sa v podnikateľskej sfére. Našiel som si niečo, čomu verím, uhorkový nápoj a to je to, čomu sa teraz venujem,“ prezradil.

 

Súvisiace príspevky

0 Comments

0 Comments