Vietor vo vlasoch pri prehliadke mesta

9. júna 2020

Comments

Aj keď to tak koncom mája veľmi nevyzeralo, počasie sa konečne ustálilo a namiesto dažďa spomedzi oblakov vyšlo slnko. Možnosti trávenia voľného času sa tak zrazu rozšírili, avšak pozor, stále platí, že veľkým davom ľudí je lepšie sa vyhýbať.

Ako teda vymyslieť zaujímavý program tak, aby to bolo čo najviac v súkromí, a predsa zábavné, nové? Mám pre Vás originálny typ. Je vhodný pre partiu maximálne 6- tich osôb, ktorým nevadí vietor vo vlasoch. Ide totiž o výlet motorovým člnom po Dunaji.

Presne tak, súkromia budete mať až-až, široko ďaleko žiadni ľudia – len vy, váš kapitán a fľaša sektu či osviežujúce nealko nápoje v cene plavby. Ja myslím, že môže byť.

Na výberdva typy výletov po Dunaji, závisí na vás, ktoré lokality by ste si radi takto z člnu prezreli a taktiež koľko času na ňom chcete stráviť. Kratšou verziou je približne 33 km trasa popri centre Bratislavy dolu tokom po Jarovecké rameno. Túto jazdu si vychutnáte v priebehu dvoch hodín. Druhá možnosť má o 20 km dlhšiu trasu. Zavedie vás ešte ďalej, cez Čunovo až do Hamuliakova. Táto plavba trvá približne tri hodiny.

Vyskúšajte si raz aké je to byť turistom vo vlastnom meste a prezrite si krásy mesta takouto dobrodružnou a zábavnou formou. Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane mestská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty: Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Toto všetko priamo z paluby motorového člna.

Navyše, na viacerých zastávkach je možnosť občerstvenia, či dokonca zakotvenia s možnosťou kúpania. Už si len vybrať vhodný deň s pekným počasím a hor sa na nové zážitky. Nemusíte predsa ďaleko cestovať, aby ste si spravili perfektný výlet s partiou.

Súvisiace príspevky

Darujte si zážitok, ktorý odporúča aj WHO!

Darujte si zážitok, ktorý odporúča aj WHO!

Svetová zdravotnícka organizácia v rámci série odporúčaní pre pohodovejšie zvládanie „nového normálu“ dôrazne radí nepodceňovať dôležitosť každodenného pohybu. Fajn, lenže... ako na to v ére zatvorených fitiek a všeobecnej straty motivácie?! O niečom by sme...

Druhá májová nedeľa trochu inak

Druhá májová nedeľa trochu inak

Ak Vám hneď nenapadlo, v čom je výnimočná druhá májová nedeľa, radšej zbystrite! Je to predsa Deň matiek a na ten určite nechcete zabudnúť. Každá mamička si predsa zaslúži, najmä v tento deň, cítiť Vašu vďaku a lásku.U mňa to bude ale tento rok s vyjadrovaním lásky...

VIP vstupenka za príplatok

VIP vstupenka za príplatok

Milujem elektronickú hudbu, konkrétne house. Kedykoľvek mám zlý deň, zapnem si jedného z mojich obľúbených DJ-ov a hneď je to o inom... Vždy, keď niektorí z nich zamieri na Slovensko a mám šancu vypočuť si obľúbené pesničky naživo, nemôžem si to nechať ujsť. Nejaký...

0 Comments

0 Comments