V takejto situácii sa ešte asi neocitli. Hip-hopová scéna na tour po štyroch slovenských mestách.

V takejto situácii sa ešte asi neocitli. Hip-hopová scéna na tour po štyroch slovenských mestách.

To ste ešte nevideli. Slovenskí hip-hoperi budú čeliť výzve. Strapo, Separ, Tina, Majk Spirit, Kali, Peter Pann a moderátor Osťo s reláciou Sunday Session konečne vytiahli päty z Bratislavy. V Trnave, Nitre, Žiline a Prievidzi si ľudia užijú úplne inú a originálnu hip-hopovú talk show. V každom meste iný špeciálny hosť.

Na čo sa najviac teší Osťo

V každom meste to bude niečo iné a diváci môžu vidieť svojich obľúbených interpretov tak, ako ich doposiaľ nemohli zažiť.„Na každého hosťa som si vymyslel niečo špeciálne. Výzvy sa však nebudú týkať iba ich, ale aj mňa,“ povedal Osťo s tým, že sa majú fanúšikovia na čo tešiť. O čo presne pôjde však prezradiť nechce. Je to podľa neho prekvapenie. „Treba prísť a zažiť,“ naťahuje Osťo divákov.

Na každého som si vymyslel niečo špeciálne. Treba prísť a zažiť.
Osťo

moderátor

A keďže sa talk show Sunday Session na cestách nebude natáčať, darmo si hovoríte, že ušetríte a pozriete si ju v archíve rádia, ako ste zvyknutí. Proste, ak chcete vidieť svojich obľúbených hip-hoperov a Osťa v situáciách, v akých sa asi ešte neocitli, kúpte si lístok a príďte. A ak budete mať VIP, sedíte v prvom rade, pijete red bull a stretnete sa so svojou hviezdou face to face.