Szidi Tobias na turné s vynikajúcimi muzikantmi

Szidi Tobias na turné s vynikajúcimi muzikantmi

Už prvého decembra vyráža Szidi Tobias s jej vynikajúcimi muzikantami na turné po slovenských mestách. Začne v Žiline a 16. decembra ho ukončí v Bratislave. Odznejú na ňom piesne s nádychom Vianoc, ktoré inokedy na jej koncertoch počuť nemôžete.

Vianočné turné Szidi Tobias & Band s názvom „Muzika do neba, muzika pre Vás“ prináša sériu koncertov, na ktorých zaznejú skladby z predchádzajúcich albumov, ale aj novšie skladby, ako sú Dyje, Okná dokorán, Já vím a ďalšie. Skladby s nádychom Vianoc si vypočujeme vo vynikajúcom prevedení ojedinelej speváčky, ktorá posúva prostredníctvom hudby a jedinečných textov svoj prejav za hranicu toho, čo môžeme nazvať posolstvom. Jej autentický prejav s presahom do rôznych hudobných žánrov je zárukou magickej atmosféry plnej poézie, sýteho altového hlasu, nespútanej vášne a zvodnej krehkosti. Vynikajúce hudobné osobnosti v kapele, ktorým to spolu výborne „hraje.“

Szidi Tobias patrí k výrazným  hudobným osobnostiam nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Vianočné turné začína 1. decembra v Žiline, pokračuje v TrenčínePrešoveKošiciachBanskej Bystrici a skončí 16. decembra v BratislaveVstupenky sú už v predaji a míňajú sa naozaj rýchlo.