Už máš lístok

Už máš lístok

Ak už máš lístok, tak ho maj radšej vytlačený a poriadne ho drž, nech sa nestratí. Silno ho drž a nepusti z ruky. O niektoré podujatia je veľký záujem, tak nech ti ho nikto neuchmatne.

.

Skontroluj si, či ho určite máš aspoň deň vopred. Na poslednú chvíľu sa to už ťažšie rieši. Ušetríš si stresy, vrásky, hádky, sivé vlasy 😊

Ak sa úplnou náhodou stane, že sa vstupenky zničia nejakou nadpozemskou silou ako je napr. drzosť manželky, že ti neskontrolovala vrecká na nohaviciach a vyprala ich. Pes už nemal, čo iné doma rozhrýzť a musel ochutnať naše chutné vstupenky. Nemal si dostatočne rýchlu reakciu a pozoroval si len zapadajúce papiere za kuchynskú linku. Vyrobenú na mieru, namontovanú na milimetre presne a jednoducho nestíhaš predviesť svoje kutilské superschopnosti. Naše vstupenky sú aj perfektné hračky. Malé deti ich milujú. Lákajú ich obrázky, farby a majú potrebu ich zničiť. Naše vstupenky odporúčame aj ako výborné palivo do krbu. Horí v momente a zhorí počas pár sekúnd. Keď vstupenky položíš na palubnú dosku a zabudneš, že si v kabriolete. Môžeš im už len zamávať.

Ale pozor! Aj v týchto prípadoch ti vie pomôcť naše duo superwomen na zákazníckej linke. Ak si mal rezerváciu, tak si v suchu. Ak nie, kupuj nové vstupenky.

V prípade mierne natrhnutej vstupenky, lepiaca páska všetko zachráni 😊

Pokiaľ si prežil v šťastí všetky hrozby majiteľa vstupenky, tak gratulujeme. Vstupenku máš a môžeš si ísť pokojne užiť podujatie. Príjemnú zábavu!